Hakkımızda

Zeytin üretimi yapan bir ailenin üyesi olarak zeytinyağının günlük hayatta beslenmeden, sağlığa ve hatta çocuk bakımına kadar kullanıldığı bir coğrafyada büyümek, bu kutsal ağaca olan sevgimin temellerini oluşturur. Önceleri kendi tarlalarımızda gerçekleştirdiğimiz üretim faaliyetini markalaşma çalışmaları sonucunda sizin sofralarınıza bizzat kendimiz sunma kararı aldık.

Bu kararımızın en önemli amacı; aile geleneği olan zeytin yetiştiriciliğini atalarımızdan devraldığımız bilgi birikimi ve günümüz imkânları ile bir araya getirmek, en önemli sebebi ise tamamen doğal süreçlerden geçerek, özenle tek tek toplanan, en kaliteli zeytinlerin seçilerek sofranıza ulaşmasını sağlamaktır. Bir annenin bebeğine gösterdiği özen gibi ilgiyle yetiştirilen zeytin ağaçlarımız geleneksel yöntemlerle toplanır, son teknoloji ekipmanlar ile tamamen hijyen ve sanitasyon kuralları göz önünde bulundurularak İSO belgeli endüstriyel tesislerimizde paketlenerek sofranıza gelir.

Zeytinyağlarımız asidik değeri insan sağlığı açısından tüketilmeye en uygun yağlar arasındadır. Ürünlerimiz, gastronomi ve tadım uzmanlarımız tarafından konytol edildikten sonra, sofranıza gelir.

Gerek bulunduğumuz konumun zeytinin ana vatanı olması, gerek Gaziantep'in başta Türkiye sonrasında tüm Dünya'da gastronomi popülaritesinin sürekli artması yaptığımız işin ne denli önemli olduğunu gözler önüne sermektedir. Bu sebeple  ''Nasıl en iyi zeytinyağını üretir ve bu kaliteyi sürekli hale getirebiliriz?'' sorusuyla başlayan çalışmalarımız siz değerli müşterilerimizin ürünlerimize kolayca ulaşmasıyla son bulmaktadır.

 

Vizyonumuz

Dünya gastronomisinde söz sahibi olan Gaziantep’in geleneksel üretim teknikleri ile modern sunum anlayışlarını bir araya getirmek ve şehrin Gastronomik ürün yüzü olabilmek, Gaziantep yöresel ürünlerine ışık tutmak, Gastronomi şehri olmanın getirdiği inovatif yaklaşımları ürünlere yansıtabilmek, Gaziantep’i yöresel ürün kategorisinde en üst sıraya taşımak.

Misyonumuz

Medeniyetler beşiği Mezopotamya’dan dünyaya yayılan ve bugün dünyanın birçok bölgesinde yetiştirilen zeytini ve zeytin kaynaklı ürünleri, Gastronominin Başkenti Gaziantep’te tekrar hakkettiği konuma ulaştırmak, bunun için gerekli bilgi ve beceriye sahip olmak, Türkiye ve Dünya pazarında tercih edilen bir marka yaratmak.

Temel Değerler

Gaziantep insanın çalışkanlığı, bölgede ve Türkiye genelinde taşıdığı bayrağı hep ileriye götürebilmek misyonunu sürdürülebilir kılmak, bilimsel bilgi ve pratik beceriyi birleştirmek, etik değerler çerçevesinde ürün üretimini gerçekleştirmek, toplum ile bağlarını koparmadan topluma hizmet anlayışını benimsemek, sonuç değil süreç odaklı düşünmek, planlamak ve eyleme dökmek.

Fabrikamız

KİLİS / TURKEY

 Showroom

(Çok yakında showroom'u açmak için hazırlanıyoruz.)

Değirmiçem Mah. Hüseyin İncioğlu Cad. No:25/A 27120 Şehitkamil / Gaziantep / TURKEY